• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ACD-ZIP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ACD-ZIP. Jeżeli chcesz otworzyć plik ACD-ZIP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ACD-ZIP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony ACID Compressed Project Format Sony

Co to jest plik ACD-ZIP?

Projekt dźwiękowy stworzony przez firmę Sony ACID Xpress, MAGIX ACID Music Studio lub MAGIX ACID Pro. Zapisano w formacie .ZIP i zawiera plik projektu .ACD oraz pliki audio kompilujące muzykę. Różnice z pliku ACD, które przechowuje tylko odniesienia do plików dźwiękowych.

Pliki ACD-ZIP są używane do zapisywania i ładowania projektów audio i wszystkich powiązanych plików aktywów. Ponieważ są przechowywane w formacie ZIP, można przeglądać skompresowane pliki ręcznie, zmieniając rozszerzenie na ".Zip" i otwierając plik za pomocą narzędzia Zip.

ACID Music Studio i Pro zostały opracowane przez firmę Sony, ale zostały przejęte przez firmę MAGIX w 2016 roku.

Jak otworzyć plik ACD-ZIP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ACD-ZIP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ACD-ZIP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ACD-ZIP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ACD-ZIP

Inne problemy z plikiem ACD-ZIP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ACD-ZIP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ACD-ZIP:

  • plik ACD-ZIP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ACD-ZIP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ACD-ZIP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik