• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ACCOUNTPICTURE-MS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ACCOUNTPICTURE-MS. Jeżeli chcesz otworzyć plik ACCOUNTPICTURE-MS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ACCOUNTPICTURE-MS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows 8 Account Picture Format Microsoft

Co to jest plik ACCOUNTPICTURE-MS?

Plik używany przez system operacyjny Windows 8. Zapisuje obraz konta użytkownika, czyli obraz, który pojawia się na ekranie Start systemu Windows 8 w prawym górnym rogu. Często zawiera zdjęcie osoby przechwyconej za pomocą kamery internetowej komputera.

W systemie Windows 8 można zmodyfikować zdjęcie konta, klikając nazwę użytkownika w prawym górnym rogu ekranu startowego, a następnie z menu rozwijanego wybierz "Zmień zdjęcie konta". Z wyświetlonego okna Personalizuj możesz wybrać plik obrazu, klikając przycisk Przeglądaj lub możesz zrobić zdjęcie za pomocą kamery internetowej, wybierając opcję Kamera.

Pliki ACCOUNTPICTURE-MS są zapisywane w zastrzeżonym formacie i nie można ich przeglądać za pomocą standardowej przeglądarki zdjęć. Znajdują się one w następującym katalogu:

C: Użytkownicy [użytkownik] AppDataRoamingMicrosoftWindowsAccountPictures

Podczas korzystania z wersji beta w systemie Windows 8 firma Microsoft użyła rozszerzenia .USERTILE-MS w obrazach z kontem. Pliki te były określane jako "kafelki użytkownika". Jednak firma Microsoft przyjęła pojęcie "zdjęcie konta" dla ostatecznej wersji wydań systemu Windows 8.

Jak otworzyć plik ACCOUNTPICTURE-MS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ACCOUNTPICTURE-MS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ACCOUNTPICTURE-MS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ACCOUNTPICTURE-MS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ACCOUNTPICTURE-MS

Inne problemy z plikiem ACCOUNTPICTURE-MS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ACCOUNTPICTURE-MS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ACCOUNTPICTURE-MS:

  • plik ACCOUNTPICTURE-MS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ACCOUNTPICTURE-MS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ACCOUNTPICTURE-MS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik