• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ACCFT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ACCFT. Jeżeli chcesz otworzyć plik ACCFT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ACCFT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Access Template Format Microsoft

Co to jest plik ACCFT?

Plik bazy danych używany przez program Microsoft Access, desktop relational database program. Zapisuje szablon dla typu danych, który przechowuje wstępnie skonfigurowany zestaw pól dla tabeli bazy danych. Może być użyty do ponownego wstawienia tych samych pól do wielu tabel.

Przykładowe użycie plików ACCFT polega na tworzeniu adresu osoby. Możesz zapisywać pola i typy danych dla imienia, nazwiska, ulicy, miasta, stanu i kodu pocztowego jako pliku ACCFT, a następnie ponownie używać go w wielu tabelach bazy danych.

Jak otworzyć plik ACCFT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ACCFT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ACCFT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ACCFT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ACCFT

Inne problemy z plikiem ACCFT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ACCFT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ACCFT:

  • plik ACCFT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ACCFT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ACCFT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik