• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ACCDR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ACCDR. Jeżeli chcesz otworzyć plik ACCDR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ACCDR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Access 2007/2010 Runtime Mode Database Format Microsoft

Co to jest plik ACCDR?

Plik bazy danych "Locked-down" utworzony przez relacyjny program bazy danych Microsoft Access. Przechowuje bazę danych .ACCDB, z wyjątkiem rozszerzenia o nazwie ".Accdr." umożliwia otwieranie i uruchamianie bazy danych w trybie tylko do odczytu, dzięki czemu żadne zmiany nie zostaną wprowadzone do bazy danych.

Jeśli chcesz uruchomić bazę danych ACCDB w trybie tylko do odczytu, zmień nazwę rozszerzenia pliku na ".Accdr", a następnie otwórz go. Aby przywrócić bazę danych do pierwotnego formatu odczytu i zapisu, zmień nazwę rozszerzenia na ".Accdb".

Jak otworzyć plik ACCDR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ACCDR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ACCDR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ACCDR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ACCDR

Inne problemy z plikiem ACCDR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ACCDR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ACCDR:

  • plik ACCDR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ACCDR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ACCDR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku ACCDR
ACCDR do ACCDB