• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ACCDE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ACCDE. Jeżeli chcesz otworzyć plik ACCDE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ACCDE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Access 2007/2010 Compiled Execute Only Format Microsoft

Co to jest plik ACCDE?

Plik bazy danych utworzony przez program Microsoft Access, desktop relational database program. Zapisuje "zablokowaną" wersję pliku .ACCDB tak, aby kod Visual Basic for Applications (VBA) został zapisany w formacie skompilowanego i nie można go wyświetlić ani edytować. Pozwala na ochronę niestandardowego kodu bazy danych.

Inne funkcje, których nie można wykonać w bazie ACCDE, to modyfikowanie formularzy, raportów i modułów.

Pliki ACCDE są używane zamiast plików .MDE, które są używane przez starsze wersje programu Access.

Jak otworzyć plik ACCDE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ACCDE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ACCDE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ACCDE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ACCDE

Inne problemy z plikiem ACCDE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ACCDE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ACCDE:

  • plik ACCDE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ACCDE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ACCDE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik