• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ACA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ACA. Jeżeli chcesz otworzyć plik ACA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ACA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Agent Character Format Microsoft

Co to jest plik ACA?

Plik animacyjny utworzony dla programu Microsoft Agent, technologii animacji znaków interaktywnych opracowanej przez firmę Microsoft. Zawiera dane o animacji, które definiują ruch i rozmowy postaci. Zapisano wraz z odpowiadającym plikiem .ACF, który zawiera dane znakowe.

Program Microsoft Agent został przerwany wraz z wydaniem systemu Windows 7.

Jak otworzyć plik ACA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ACA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ACA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ACA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ACA

Inne problemy z plikiem ACA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ACA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ACA:

  • plik ACA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ACA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ACA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik