• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ABS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ABS. Jeżeli chcesz otworzyć plik ABS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ABS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Absolute Database Single-file Database Format ComponentAce

Co to jest plik ABS?

Plik bazy danych stworzony przez Absolute Database, silnik bazy danych dla Delphi IDE do tworzenia oprogramowania. Zapisuje dane w ustrukturyzowanym, relacyjnym formacie i obsługuje szyfrowanie i wydajność w pamięci. Wykorzystywane przez programistów do przechowywania danych z ich aplikacjami.

Absolutna baza danych jest używana jako alternatywa dla Borland Database Engine (BDE).

Jak otworzyć plik ABS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ABS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ABS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ABS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ABS

Inne problemy z plikiem ABS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ABS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ABS:

  • plik ABS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ABS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ABS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku ABS
ABS do PDFABS do JPG