• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ABM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ABM. Jeżeli chcesz otworzyć plik ABM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ABM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Music Album Format N/A

Co to jest plik ABM?

Album fotograficzny zawierający odniesienia do zdjęć znajdujących się w albumie cyfrowym. Mogą też zawierać miniatury, które służą jako małe przedstawienia zdjęć w albumie.

Kilka różnych programów do zarządzania zdjęciami przechowuje albumy jako pliki ABM. Mogą jednak używać różnych formatów, co oznacza, że ​​pliki mogą być otwierane tylko przez program, który utworzył plik.

Niektóre starsze programy tworzące pliki ABM zawierają: Polaroid PhotoMAX Image Maker, GSP Photo Album, Ulead ImagePals i wcześniejsze wersje ArcSoft PhotoStudio. Programy te są jednak przestarzałe. Aktualny program, który tworzy pliki ABM Serif PhotoPlus.

Jak otworzyć plik ABM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ABM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ABM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ABM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ABM

Inne problemy z plikiem ABM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ABM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ABM:

  • plik ABM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ABM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ABM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik