• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ABKPRJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ABKPRJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik ABKPRJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ABKPRJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Ashampoo Burning Studio Backup Project Format Ashampoo

Co to jest plik ABKPRJ?

Projekt tworzenia kopii zapasowych plików utworzony przez program Burning Studio, program do tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania oraz nagrywania płyt. Zapisuje ustawienia dla projektu kopii zapasowych, w tym odniesienie do plików i folderów do tworzenia kopii zapasowych. Może być używany do tworzenia plików .ASHBAK lub nagrywania dysków.

Jak otworzyć plik ABKPRJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ABKPRJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ABKPRJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ABKPRJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ABKPRJ

Inne problemy z plikiem ABKPRJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ABKPRJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ABKPRJ:

  • plik ABKPRJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ABKPRJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ABKPRJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik