• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ABF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ABF. Jeżeli chcesz otworzyć plik ABF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ABF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Binary Screen Font Format Microsoft

Co to jest plik ABF?

Plik kopii zapasowej utworzony przez usługę Analysis Services, składnik programu Microsoft SQL Server służący do przetwarzania danych on-line (OLAP) i wyszukiwania danych. Zawiera kopię zapasową "kostek", które to grupy metadanych określają wymiary lub schemat służący do analizy danych, które mogą znajdować się w lokalnych lub zdalnych lokalizacjach bazy danych. Zezwala na przywracanie lub replikację danych analitycznych.

Jak otworzyć plik ABF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ABF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ABF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ABF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ABF

Inne problemy z plikiem ABF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ABF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ABF:

  • plik ABF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ABF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ABF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik