• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ABDATA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ABDATA. Jeżeli chcesz otworzyć plik ABDATA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ABDATA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Bridge Data Format Adobe Systems

Co to jest plik ABDATA?

Plik używany przez program Adobe Bridge, aplikacja do zarządzania plikami Adobe Creative Suite. Mogą zawierać różne typy danych, w tym preferencje i słowa kluczowe aplikacji. Używane przez Adobe Bridge 1.0.2 i starsze.

Jak otworzyć plik ABDATA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ABDATA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ABDATA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ABDATA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ABDATA

Inne problemy z plikiem ABDATA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ABDATA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ABDATA:

  • plik ABDATA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ABDATA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ABDATA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik