• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AB2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AB2. Jeżeli chcesz otworzyć plik AB2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AB2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Print Shop Address Book File Broderbund

Co to jest plik AB2?

Plik książki adresowej używany przez program Print Shop, który umożliwia użytkownikom formatowanie i drukowanie kart, banerów, kalendarzy, broszur i etykiet. Zawiera kolekcję adresów dla organizacji i osób. Używany z szablonem dokumentu do wydrukowania osobiście skierowanej kopii dla każdego wpisu w książce adresowej.

Pliki AB2 zostały utworzone przy użyciu programu o nazwie Książka adresowa Parsons, która jest obecnie własnością Broderbund i obsługiwana przez Print Shop.

Jak otworzyć plik AB2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AB2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AB2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AB2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AB2

Inne problemy z plikiem AB2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AB2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AB2:

  • plik AB2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AB2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AB2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik