• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AAWDEF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AAWDEF. Jeżeli chcesz otworzyć plik AAWDEF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AAWDEF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Ad-Aware Definitions Format Lavasoft

Co to jest plik AAWDEF?

Zawiera definicje adware, spyware i wirusów dla programu Ad-Aware, programu anty-spyware. Służy do lokalizowania i usuwania złośliwego oprogramowania z systemu. Powinien być regularnie aktualizowany w celu ochrony przed nowym typem ataków systemowych.

Główny plik definicji nosi nazwę " core.Aawdef " i znajduje się w katalogu "C: Documents and SettingsAll UsersApplication DataLavasoftAd-Aware 2007".

Jak otworzyć plik AAWDEF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AAWDEF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AAWDEF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AAWDEF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AAWDEF

Inne problemy z plikiem AAWDEF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AAWDEF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AAWDEF:

  • plik AAWDEF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AAWDEF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AAWDEF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik