• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AAM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AAM. Jeżeli chcesz otworzyć plik AAM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AAM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Authorware Shocked Format Adobe Systems

Co to jest plik AAM?

Plik utworzony przez Authorware, program służący do tworzenia multimedialnych aplikacji e-learningowych. Zawiera odniesienia do zasobów wymaganych do odtworzenia aplikacji Authorware, takich jak filmy i obrazy. Zawiera również nazwy i lokalizacje bibliotek deweloperskich, segmentów plików i plików zewnętrznych.

Aplikacje Autoryzacji mogą być instalowane na płytach CD / DVD, sieciach firmowych i sieci WWW. Mogą być odtwarzane za pomocą programu Player Web Player, który jest dodatkiem do przeglądarki sieci Web.

Jak otworzyć plik AAM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AAM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AAM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AAM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AAM

Inne problemy z plikiem AAM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AAM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AAM:

  • plik AAM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AAM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AAM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik