• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku A4P

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem A4P. Jeżeli chcesz otworzyć plik A4P, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku A4P

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Authorware Package Without Runtime Avanquest Software

Co to jest plik A4P?

Plik projektu utworzony przez A4Desk Pro, program służący do tworzenia witryn Flash bez konieczności dogłębnej znajomości Flasha. Utworzony z jednego z szablonów dołączonych do programu A4Desk Pro i obejmuje animacje Flash oraz interaktywną zawartość witryny.

Strony Flash tworzone za pomocą szablonu A4Desk Pro można dostosować do potrzeb określonych firm lub organizacji.

Jak otworzyć plik A4P?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku A4P jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi A4P z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem A4P którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik A4P

Inne problemy z plikiem A4P

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem A4P nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami A4P:

  • plik A4P którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku A4P z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik A4P nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik