• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku A2W

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem A2W. Jeżeli chcesz otworzyć plik A2W, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku A2W

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Alice Program World Format Carnegie Mellon University

Co to jest plik A2W?

Świat 3D utworzony za pomocą narzędzia Alice, opartego na Javie narzędzia edukacyjnego służącego do tworzenia animacji i interaktywnej gry. Definiuje trójwymiarową przestrzeń lub "świat" zawierającą obiekty 3D. Skompresowany w standardowym formacie ZIP.

Jak otworzyć plik A2W?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku A2W jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi A2W z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem A2W którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik A2W

Inne problemy z plikiem A2W

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem A2W nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami A2W:

  • plik A2W którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku A2W z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik A2W nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik