• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 8BI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 8BI. Jeżeli chcesz otworzyć plik 8BI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 8BI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Photoshop Plugins Formats Format N/A

Co to jest plik 8BI?

Dodaje dodatkowe dodatkowe funkcje, takie jak dodatkowe filtry lub obsługę dodatkowych formatów, do programu Adobe Photoshop. Powinny być umieszczone w folderze Plugins w folderze aplikacji Photoshop.

Przykłady wtyczek 8bi to wtyczka ICOFormat.8bi , która umożliwia Photoshopowi otwieranie i zapisywanie plików Icon Icon (.ICO) oraz wtyczkę Camera Raw.8bi , która pozwala Photoshopowi na odczyt wielu formatów RAW.

Jak otworzyć plik 8BI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 8BI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 8BI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 8BI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 8BI

Inne problemy z plikiem 8BI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 8BI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 8BI:

  • plik 8BI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 8BI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 8BI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik