• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 83P

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 83P. Jeżeli chcesz otworzyć plik 83P, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 83P

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TI-83 Calculator Program Texas Instruments

Co to jest plik 83P?

Program kalkulacyjny lub plik danych używany przez kalkulator Texas Instruments TI-83. Może być przesyłany kalkulator z komputera do kalkulatora przy użyciu kabla połączeniowego TI i dołączonego oprogramowania. Oryginalne oprogramowanie TI-GRAPH LINK zostało zastąpione przez TI Connect.

Oprogramowanie TI Connect można pobrać ze strony internetowej Texas Instruments.

Jak otworzyć plik 83P?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 83P jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 83P z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 83P którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 83P

Inne problemy z plikiem 83P

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 83P nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 83P:

  • plik 83P którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 83P z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 83P nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik