• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 7Z.002

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 7Z.002. Jeżeli chcesz otworzyć plik 7Z.002, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 7Z.002

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Split Multi-volume 7-ZIP Compressed File Archive (part 2) 7-Zip

Co to jest plik 7Z.002?

Część 2 skompresowanego archiwum utworzonego przez program Zip 7-Zip, darmowego programu kompresji plików. Przechowywa jedną część archiwum przedłużonego, która łamie plik .7Z na wiele części (inne części używają plików .7Z.001, ".7z.003" itd. Rozszerzenia). Służy do złamania pliku 7Z na mniejsze elementy do pobrania, przechowywania na zewnętrznych nośnikach lub wysyłania wiadomości e-mail.

Aby rozpakować archiwum dzielone na 7-Zip, musisz najpierw uzyskać wszystkie części, aby 7-Zip mógł odtworzyć plik 7Z. Po odtworzeniu, 7-Zip może następnie rozpakować plik 7Z w celu wyodrębnienia plików.

Pliki 7Z.002 używają rozszerzenia złożonego, który używa rozszerzeń .7Z i .002.

Jak otworzyć plik 7Z.002?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 7Z.002 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 7Z.002 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 7Z.002 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 7Z.002

Inne problemy z plikiem 7Z.002

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 7Z.002 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 7Z.002:

  • plik 7Z.002 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 7Z.002 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 7Z.002 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik