• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 787

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 787. Jeżeli chcesz otworzyć plik 787, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 787

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AVTECH CCTV Video Format AVTECH

Co to jest plik 787?

Plik wideo nagrany przez system AVTECH (CCTV) lub cyfrowy rejestrator wideo (DVR). Zapisuje film w formacie zastrzeżonym, który może być odtwarzany tylko przez oprogramowanie AVTECH. Służy do przeglądania i archiwizacji filmów wideo zabezpieczających.

Pliki 787 można odtwarzać za pomocą programu o nazwie Odtwarzacz wideo, który jest dołączony do oprogramowania Video Server E. Oprogramowanie jest również określane jako "AVTECH DVR Software / .VSE File Player".

Jak otworzyć plik 787?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 787 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 787 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 787 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 787

Inne problemy z plikiem 787

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 787 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 787:

  • plik 787 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 787 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 787 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik