• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 73I

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 73I. Jeżeli chcesz otworzyć plik 73I, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 73I

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TI Bitmap Format Texas Instruments

Co to jest plik 73I?

Obraz stworzony przez TI ScreenCapture, program dołączony do TI Connect, zestaw programów służących do interakcji z kalkulatorami graficznymi Texas Instruments. Zapisuje zrzut ekranu ekranu urządzenia TI-73, gdy kalkulator został podłączony do komputera.

Zrzuty ekranów Kalkulatory umożliwiają użytkownikom udostępnianie wykresów i innych wizualizacji utworzonych na ich kalkulatorach.

Jak otworzyć plik 73I?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 73I jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 73I z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 73I którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 73I

Inne problemy z plikiem 73I

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 73I nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 73I:

  • plik 73I którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 73I z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 73I nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik