• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 73B

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 73B. Jeżeli chcesz otworzyć plik 73B, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 73B

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TI-73 Backup Format Texas Instruments

Co to jest plik 73B?

Plik kopii zapasowej utworzony przez TI Connect, program służący do łączenia się z kalkulatorami graficznymi Texas Instruments. Zapisuje wszystkie dane urządzenia TI-73. Może być użyty do przywrócenia stanu kalkulatora podczas wykonywania kopii zapasowej.

Jak otworzyć plik 73B?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 73B jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 73B z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 73B którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 73B

Inne problemy z plikiem 73B

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 73B nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 73B:

  • plik 73B którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 73B z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 73B nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik