• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 60D

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 60D. Jeżeli chcesz otworzyć plik 60D, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 60D

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CCTV Video Clip Format N/A

Co to jest plik 60D?

Format telewizji przemysłowej (CCTV) używany do nagrywania wideo nadzoru. Wykorzystywane przez rejestratory multiplekserów wideo cyfrowego, które mogą przechwytywać kanały z kilku różnych kamer jednocześnie. Może zawierać kilka plików wideo w jednym pliku.

GE Security WaveReader i SplitWave zostały przerwane.

Jak otworzyć plik 60D?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 60D jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 60D z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 60D którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 60D

Inne problemy z plikiem 60D

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 60D nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 60D:

  • plik 60D którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 60D z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 60D nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik