• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 4MP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 4MP. Jeżeli chcesz otworzyć plik 4MP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 4MP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
4-MP3 Database Format 4-MP3

Co to jest plik 4MP?

Baza danych plików dźwiękowych organizowanych przez 4-MP3, menedżera baz danych do przechowywania i wyszukiwania informacji o kolekcjach plików dźwiękowych. Obsługiwane formaty zawierają .MP3, .WAV i .VQF. Umożliwia przeszukiwanie i przeglądanie dużych plików z plikami audio.

Pliki 4MP nie zawierają rzeczywistego dźwięku, ale tylko odniesienia do plików audio wymienionych w bazie danych.

Jak otworzyć plik 4MP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 4MP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 4MP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 4MP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 4MP

Inne problemy z plikiem 4MP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 4MP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 4MP:

  • plik 4MP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 4MP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 4MP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik