• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 4FS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 4FS. Jeżeli chcesz otworzyć plik 4FS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 4FS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Puppy Linux Save State Format Puppy Linux

Co to jest plik 4FS?

Plik zapisu systemu plików używany przez czwarty rozszerzony system plików (EXT4) Puppy Linux. Zapisuje stan systemu plików w określonym momencie i może być użyty do zresetowania systemu plików z powrotem do tego stanu. Zapisano na zewnętrznej partycji systemu plików, ponieważ Puppy Linux może działać samodzielnie z dysku CD lub .ISO.

Pierwsza cyfra pliku stanu zapisu odpowiada rozszerzonym (EXT) systemom plików używanym przez Puppy Linux (eG .2FS, .3FS i 4FS są używane przez EXT2, EXT3 i EXT4).

Jak otworzyć plik 4FS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 4FS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 4FS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 4FS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 4FS

Inne problemy z plikiem 4FS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 4FS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 4FS:

  • plik 4FS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 4FS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 4FS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik