• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 4DV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 4DV. Jeżeli chcesz otworzyć plik 4DV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 4DV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
4D View Ultrasound Format General Electric

Co to jest plik 4DV?

Plik danych ultrasonograficznych generowany przez maskę ultrasonograficzną GE Healthcare Voluson. Można oglądać przy użyciu oprogramowania GE View 4D lub ViewPoint z wtyczką 4D View.

Oprogramowanie i wtyczka 4D View umożliwia lekarzom optymalizację, analizę i manipulowanie danymi ultrasonograficznymi.

Jak otworzyć plik 4DV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 4DV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 4DV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 4DV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 4DV

Inne problemy z plikiem 4DV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 4DV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 4DV:

  • plik 4DV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 4DV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 4DV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik