• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 4DB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 4DB. Jeżeli chcesz otworzyć plik 4DB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 4DB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
4D Database Structure Format 4D

Co to jest plik 4DB?

Struktura bazy danych utworzona za pomocą czwartego wymiaru, aplikacji do tworzenia oprogramowania. Zawiera kod 4D, formularze i dane zasobów. Wykorzystywany podczas cyklu rozwojowego w ramach zintegrowanego oprogramowania 4D.

Rzeczywiste dane zapisane w bazie danych 4D są przechowywane w pliku .4DD.

Jak otworzyć plik 4DB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 4DB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 4DB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 4DB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 4DB

Inne problemy z plikiem 4DB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 4DB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 4DB:

  • plik 4DB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 4DB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 4DB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik