• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 477

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 477. Jeżeli chcesz otworzyć plik 477, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 477

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MNS Shape Definition Companion Format Sapper Oy

Co to jest plik 477?

Plik używany przez Master Navigation Software, program nawigacyjny GIS używany na laptopach i urządzeniach przenośnych. Zapisane wraz z odpowiednim kształtem ESRI (rozszerzenie .SHP) i zawiera definicję typu dla danych projekcji kartograficznych PROJ.4.

Pliki 477 służą do dokładnego umieszczania granic geograficznych i innych funkcji mapy na renderowanej mapie.

Jak otworzyć plik 477?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 477 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 477 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 477 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 477

Inne problemy z plikiem 477

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 477 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 477:

  • plik 477 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 477 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 477 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik