• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 3P2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 3P2. Jeżeli chcesz otworzyć plik 3P2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 3P2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
3GPP Multimedia File Format Third Generation Partnership Project

Co to jest plik 3P2?

Format multimedialny utworzony przez projekt Third-Generation Partnership Project (3GPP). Zaprojektowany do przesyłania plików multimedialnych przez Internet. Używane przechwytywanie i odtwarzanie wideo na telefonach komórkowych. Bardziej powszechnie widziane z rozszerzeniem .3GP.

Jak otworzyć plik 3P2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 3P2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 3P2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 3P2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 3P2

Inne problemy z plikiem 3P2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 3P2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 3P2:

  • plik 3P2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 3P2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 3P2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik