• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 3MM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 3MM. Jeżeli chcesz otworzyć plik 3MM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 3MM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft 3D Movie Maker Video Format Microsoft

Co to jest plik 3MM?

Film lub animacja utworzona za pomocą programu 3D Movie Maker (3DMM) dla systemu Windows. Zawiera sceny 3D z trójwymiarowymi znakami i obiektami. Mogą też zawierać muzykę, efekty dźwiękowe, mowę i efekty specjalne.

Pliki 3MM są również tworzone przez Nickelodeon 3D Movie Maker, oparte na oryginalnym programie 3DMM.

Oprogramowanie 3D Movie Maker zostało przerwane.

Jak otworzyć plik 3MM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 3MM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 3MM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 3MM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 3MM

Inne problemy z plikiem 3MM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 3MM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 3MM:

  • plik 3MM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 3MM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 3MM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik