• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 3ME

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 3ME. Jeżeli chcesz otworzyć plik 3ME, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 3ME

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TurboTax Form Format Intuit

Co to jest plik 3ME?

Formularz podatkowy używany przez oprogramowanie do przygotowania podatków TurboTax. Zawiera dane formularza wyświetlane w programie i może zawierać instrukcje i komentarze związane z formularzem.

Wersja TurboTax 2009 dla komputerów Mac zapisuje wszystkie pliki 3ME z odpowiednim plikiem .3PE wewnątrz pakietu aplikacji TurboTax. Po zaktualizowaniu programu stare pliki 3ME i 3PE są przenoszone do kosza. Pliki te można bezpiecznie usuwać po zaktualizowaniu programu.

Jak otworzyć plik 3ME?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 3ME jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 3ME z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 3ME którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 3ME

Inne problemy z plikiem 3ME

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 3ME nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 3ME:

  • plik 3ME którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 3ME z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 3ME nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik