• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 3GP2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 3GP2. Jeżeli chcesz otworzyć plik 3GP2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 3GP2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
3GPP2 Multimedia Format Third Generation Partnership Project

Co to jest plik 3GP2?

Multimedialny plik wideo i audio utworzony w formacie 3GPP (Third Generation Partnership Project). Opracowany do przesyłania plików multimedialnych przez Internet, zwłaszcza na urządzeniach mobilnych. Bardziej powszechnie widziane z rozszerzeniem .3GP.

Jak otworzyć plik 3GP2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 3GP2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 3GP2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 3GP2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 3GP2

Inne problemy z plikiem 3GP2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 3GP2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 3GP2:

  • plik 3GP2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 3GP2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 3GP2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik