• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 3FS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 3FS. Jeżeli chcesz otworzyć plik 3FS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 3FS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Puppy Linux Save State Format Puppy Linux

Co to jest plik 3FS?

Plik zawierający migawkę systemu plików zapisany w trzecim rozszerzonym systemie plików (EXT3) w Puppy Linux. Zapisuje stan systemu plików w określonym momencie i może być użyty do zresetowania systemu plików z powrotem do tego stanu. Zapisano na zewnętrznej partycji systemu plików, ponieważ Puppy Linux może zostać uruchomiony z dysku CD lub pliku .ISO.

Pierwsza cyfra rozszerzenia pliku stanu zapisu odpowiada systemowi plików EXT używanym przez Puppy Linux (eG, .2FS, 3FS i .4FS odzwierciedlają EXT2, EXT3 i EXT4).

Jak otworzyć plik 3FS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 3FS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 3FS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 3FS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 3FS

Inne problemy z plikiem 3FS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 3FS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 3FS:

  • plik 3FS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 3FS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 3FS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik