• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 3DF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 3DF. Jeżeli chcesz otworzyć plik 3DF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 3DF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Quickdraw 3D Format Informative Graphics

Co to jest plik 3DF?

Wysoce skompresowany, bezpieczny trójwymiarowy format obrazu, który jest repliką oryginalnego pliku modelu. Pozwala na przeglądanie, odcięcie części, przekroju i pomiarów. Zawiera opcje zabezpieczeń, które mogą ograniczyć drukowanie i kopiowanie. Mogą być chronione hasłem.

MYRIAD 3D Reader został przerwany i nie jest już dostępny do pobrania.

Jak otworzyć plik 3DF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 3DF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 3DF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 3DF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 3DF

Inne problemy z plikiem 3DF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 3DF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 3DF:

  • plik 3DF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 3DF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 3DF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik