• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 3DC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 3DC. Jeżeli chcesz otworzyć plik 3DC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 3DC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IGO 3D Building Data Format NNG

Co to jest plik 3DC?

Plik danych GPS używany przez oprogramowanie iGO. Zawiera dane o budynku 3D i odpowiadające im metadane. Zapisano do katalogu iGOcontent uilding na karcie pamięci urządzenia nawigacyjnego.

NNG, twórcy produktów iGO, były dawniej znany jako Nav N Go.

Jak otworzyć plik 3DC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 3DC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 3DC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 3DC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 3DC

Inne problemy z plikiem 3DC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 3DC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 3DC:

  • plik 3DC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 3DC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 3DC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik