• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 386

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 386. Jeżeli chcesz otworzyć plik 386, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 386

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Virtual Device Driver Microsoft

Co to jest plik 386?

Plik sterownika urządzenia używany przez systemy Windows 3.X. Zezwala na komunikowanie się z komputerem przez co najmniej jedno urządzenie sprzętowe. Może również dodać wsparcie dla elementów wewnętrznych. "386" pochodzi z typu procesora używanego w wielu wczesnych maszynach Windows.

Plik WINA20.386 jest plikiem tylko do odczytu, który jest kopiowany do katalogu głównego dysku startowego podczas aktualizacji systemu MS-DOS 5 lub 6. Służy do uruchamiania w trybie ulepszonym "386".

Począwszy od systemu Windows 95 sterowniki urządzeń mają rozszerzenie pliku .VXD.

Jak otworzyć plik 386?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 386 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 386 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 386 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 386

Inne problemy z plikiem 386

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 386 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 386:

  • plik 386 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 386 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 386 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik