• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 32X

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 32X. Jeżeli chcesz otworzyć plik 32X, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 32X

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sega GENESIS ROM Image Format N/A

Co to jest plik 32X?

Gra ROM używana przez oprogramowanie emulacji dla Sega 32X, dodatkowy składnik oryginalnej konsoli Sega Genesis. Zapisuje kopię danych oryginalnego kasety. Służy do odtwarzania starszych gier na komputerze.

Jak otworzyć plik 32X?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 32X jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 32X z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 32X którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 32X

Inne problemy z plikiem 32X

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 32X nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 32X:

  • plik 32X którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 32X z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 32X nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik