• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 2D

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 2D. Jeżeli chcesz otworzyć plik 2D, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 2D

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VersaCAD 2D Drawing Format Archway Systems

Co to jest plik 2D?

Dwuwymiarowy rysunek stworzony przez VersaCAD, projektowanie i wymiarowanie aplikacji CAD. Zawiera rysowane obiekty i ich pomiary. Służy do przechowywania planowanych budynków przed planem budowy.

Jak otworzyć plik 2D?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 2D jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 2D z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 2D którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 2D

Inne problemy z plikiem 2D

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 2D nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 2D:

  • plik 2D którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 2D z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 2D nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik