• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 123DX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 123DX. Jeżeli chcesz otworzyć plik 123DX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 123DX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Autodesk 123D Design Model Format Autodesk

Co to jest plik 123DX?

Model 3D stworzony przez 123D Design, program do projektowania modeli do druku lub produkcji. Zapewnia geometrię modelu modelu, a także materiały, które definiują wygląd powierzchni modelu.

123D Modele projektowe automatycznie przypisują połączenia pomiędzy częściami, które dają ruchy wzorcowe podczas przenoszenia.

Jak otworzyć plik 123DX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 123DX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 123DX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 123DX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 123DX

Inne problemy z plikiem 123DX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 123DX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 123DX:

  • plik 123DX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 123DX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 123DX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik