• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 123C

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 123C. Jeżeli chcesz otworzyć plik 123C, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 123C

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Autodesk 123D CAD Drawing Format Autodesk

Co to jest plik 123C?

Model CAD stworzony przez 123D, darmowy program rysowania 3D CAD opracowany przez firmę Autodesk. Może obejmować wiele części składających się na model całościowy. Służy do redagowania i prototypowania modeli siatki, rekwizytów i dekoracji.

Pliki 123C są podobne do formatu .123D, który jest domyślnym formatem używanym przez Autodesk 123D. Obydwa typy plików są podobne do plików .DWG i mogą być publikowane w formacie DWG.

Wiele bezpłatnych modeli 123C jest dostępnych do pobrania na stronie 123D.

Jak otworzyć plik 123C?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 123C jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 123C z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 123C którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 123C

Inne problemy z plikiem 123C

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 123C nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 123C:

  • plik 123C którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 123C z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 123C nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik