• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku XNK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XNK. Jeżeli chcesz otworzyć plik XNK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XNK
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Exchange Shortcut Format N/A

Co to jest plik XNK?

Skrót do folderu, który otwiera folder w programie Microsoft Exchange. Utworzone, przeciągając folder z listy folderów w programie Outlook lub Exchange na pulpit systemu Windows.

Jak otworzyć plik XNK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XNK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XNK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XNK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XNK
Inne problemy z plikiem XNK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XNK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XNK:

  • plik XNK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XNK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XNK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik