• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku WP7

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WP7. Jeżeli chcesz otworzyć plik WP7, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WP7
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WordPerfect 7 Document Format Corel

Co to jest plik WP7?

Dokument przetwarzania tekstu utworzony przez program WordPerfect 7.X. Można otworzyć program Corel WordPerfect 7 lub nowszy.

Jak otworzyć plik WP7?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WP7 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WP7 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WP7 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WP7
Inne problemy z plikiem WP7

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WP7 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WP7:

  • plik WP7 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WP7 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WP7 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik