• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku QDA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem QDA. Jeżeli chcesz otworzyć plik QDA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku QDA
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Quadruple D Archive Format N/A

Co to jest plik QDA?

Skompresowane archiwum utworzone z czworokątem D (wykonaj DirectDraw z programem Delphi). Część biblioteki graficznej DirectX, która jest powszechnie używana w japońskich grach komputerowych napisanych w Delphi. Zawiera Czworokąt D Archiver do tworzenia i otwierania archiwum QDA.

Jak otworzyć plik QDA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku QDA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi QDA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem QDA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik QDA
Inne problemy z plikiem QDA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem QDA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami QDA:

  • plik QDA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku QDA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik QDA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik