• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku KB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KB. Jeżeli chcesz otworzyć plik KB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KB
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Borland C++ Keyboard Script Format Borland

Co to jest plik KB?

Skrypt utworzony za pomocą programu Borland C ++ 4.5, programu do tworzenia oprogramowania Windows opartego na języku programowania C ++. Umożliwia wykonywanie funkcji za pomocą poleceń klawiatury (zamiast myszy).

Jak otworzyć plik KB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KB
Inne problemy z plikiem KB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KB:

  • plik KB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik