• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku JBC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JBC. Jeżeli chcesz otworzyć plik JBC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JBC
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Jam STAPL Byte-Code Format Altera

Co to jest plik JBC?

Plik utworzony w formacie kodu bajtowego Jam STAPL (Standard Test and Language Language). Skompilowany z pliku .JAM do reprezentacji binarnej. Przechowuje dane wymagane do programowania urządzeń w łańcuchu JTAG. Umożliwia skompresowanie formatu STAPL w zwarty format binarny.

Jak otworzyć plik JBC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JBC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JBC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JBC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JBC
Inne problemy z plikiem JBC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JBC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JBC:

  • plik JBC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JBC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JBC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik