• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku IMGA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IMGA. Jeżeli chcesz otworzyć plik IMGA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IMGA
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Marathon 2 Aleph One Image Format Bungie Studios

Co to jest plik IMGA?

Plik obrazu używany przez Aleph One, silnik do gier o otwartym kodzie źródłowym oparty na pierwszej osobie strzelance Marathon 2: Durandal. Zawiera obrazy, w tym grafikę ekranu powitalnego i menu. Służy do dostosowywania grafiki w grze.

Jak otworzyć plik IMGA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IMGA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IMGA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IMGA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IMGA
Inne problemy z plikiem IMGA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IMGA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IMGA:

  • plik IMGA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IMGA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IMGA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik