• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku IFCZIP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IFCZIP. Jeżeli chcesz otworzyć plik IFCZIP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IFCZIP
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Compessed IFC Format N/A

Co to jest plik IFCZIP?

Skompresowany plik .IFC lub .IFCXML utworzony przez niektóre programy CAD. Czy można znacznie zmniejszyć rozmiar formatów tekstowych IFC i IFCXML do celów archiwizacji lub transmisji cyfrowej.

Jak otworzyć plik IFCZIP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IFCZIP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IFCZIP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IFCZIP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IFCZIP
Inne problemy z plikiem IFCZIP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IFCZIP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IFCZIP:

  • plik IFCZIP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IFCZIP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IFCZIP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik