• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku GPI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GPI. Jeżeli chcesz otworzyć plik GPI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GPI
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Garmin Point Of Interest Format Garmin

Co to jest plik GPI?

Plik używany przez urządzenia nawigacyjne firmy Garmin. Zapisuje nazwę i lokalizację punktu zainteresowania użytkownika. Może służyć do generowania tras nawigacyjnych jako miejsca docelowego lub międzylądowania.

Jak otworzyć plik GPI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GPI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GPI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GPI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GPI
Inne problemy z plikiem GPI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GPI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GPI:

  • plik GPI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GPI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GPI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik