• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku GNUMAKEFILE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GNUMAKEFILE. Jeżeli chcesz otworzyć plik GNUMAKEFILE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GNUMAKEFILE
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GNU Make Makefile GNU

Co to jest plik GNUMAKEFILE?

Plik używany przez narzędzie GNU Make, narzędzie przeznaczone do tworzenia bibliotek i programów przez wykonanie kodu źródłowego lub plików makefiles. Zawiera listę poleceń, które kierują powłoką, na którą działa. Inne rozszerzenia makefile to .MAKEFILE i .MK. Jej polecenia są specyficzne dla powłoki, a nie uniwersalne.

Jak otworzyć plik GNUMAKEFILE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GNUMAKEFILE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GNUMAKEFILE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GNUMAKEFILE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GNUMAKEFILE
Inne problemy z plikiem GNUMAKEFILE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GNUMAKEFILE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GNUMAKEFILE:

  • plik GNUMAKEFILE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GNUMAKEFILE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GNUMAKEFILE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik