• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku GMD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GMD. Jeżeli chcesz otworzyć plik GMD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GMD
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Game Maker Stored Game N/A

Co to jest plik GMD?

Plik do tworzenia gier utworzony w programie Game Maker. Umożliwia tworzenie gier przy użyciu operacji przeciągnij i upuść, bez pisania kodu programowania.

Jak otworzyć plik GMD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GMD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GMD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GMD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GMD
Inne problemy z plikiem GMD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GMD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GMD:

  • plik GMD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GMD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GMD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik